Baloniki reklamowe – garść cennych informacji

Baloniki reklamowe

Baloniki reklamowe

Balony są popularnym gadżetem reklamowym stosowanym przez rozmaite firmy, bez względu na ich wielkość czy branżę, w której działają. Produkty tego typu znajdują zastosowanie podczas konferencji, targów, koncertów czy pikników. Różnić mogą się one od siebie między innymi wielkością, która w przypadku standardowych baloników waha się od 9 do 12 cali. Spotkać można się z modelami o kształcie cyfr, liter, zwierząt czy postaci z popularnych bajek. Co jeszcze warto wiedzieć na temat tego typu produktów?Wiele osób zastanawia się, czy baloniki reklamowe są produktem w pełni bezpiecznym. Warto zdawać sobie sprawę z faktu, iż podobnie jak każdy inny artykuł gumowy czy lateksowy, zastosowanie mają tutaj zasady bezpieczeństwa ich użytkowania. Balony – zarówno całe, jak i ich części mogą być niebezpieczne w przypadku ich połknięcia, zakrztuszenia lub wchłonięcia. W rzadkich przypadkach wystąpić może reakcja alergiczna na lateks.

Jeżeli baloniki reklamowe są pompowane z wykorzystaniem butli jednorazowej, należy zdawać sobie sprawę z faktu, iż nie musi być ona opróżniona w całości za jednym razem. Nieużyty hel może zostać bez obaw przechowany do następnego użycia. Osoby wahające się, czy zdecydować się na zakup mniejszej czy większej butli, rozważyć powinny zakup drugiej z nich, a to ze względu na jej relatywnie niższą cenę. Co więcej, pozwala na ona na wykorzystanie jej podczas wielu różnych okazji. Po zakończeniu napełnienia balonu, należy szczelnie zamknąć główny zawór i schować w miejscu znajdującym się z dala od źródeł ognia oraz urządzeń grzewczych.

Napełnianie Baloniki reklamowe z wykorzystaniem butli jednorazowej jest czynnością niezwykle prostą. W tym celu wystarczy otworzyć główny zawór znajdujący się w jej górnej części. Następnie nakładamy balon na końcówkę reduktora. By hel mógł przedostać się z butli do balonika, zginamy końcówkę reduktora na dół.  Gdy nie chcemy całej butli wykorzystać za jednym razem, zamykamy jej główny zawór w taki sposób, by nie doszło do ulotnienia się helu. To skuteczny sposób na zabezpieczenie przed omyłkowym naciśnięciem reduktora.