Dzisiaj jest:
Pamiętaj o imieninach:
W bazie mam 3541 życzeń i wierszyków
Na stronie jest 2 osób online
życzenia urodzinowe, wierszyki miłosne, życzenia imieninowe

Życzenia slubne

Według data | ocena
Dodał: Juli@fij
Oceń:
Śr: 3.08

Dwa serca oddzielone a potem połączone.
Tak cudowny losie...
Dwa serca oddzieliłeś a potem połączyłeś .
Nie wiem co dalej robiłeś.
Ale wiem że skończyłeś.
Ksiądz i kościół- jeden sen
Ślub i wesele- jeden dzień co połączył nas...
Ja i Ty i Ty i Ja.Dodał: ana
Oceń:
Śr: 3.05

Mój nieznany losie,jak to uczyniłeś,dwa odległe serca w jedno połączyłeś.Wśród tysiąca innych ją jedną widziałem,Bóg tak widać zechciał,że ją pokochałem!!I dla mnie mój los był nieznany,a serce pytało gdzie mój ukochany.Wiatry Cię przyniosły,wśród lata zieleni,jesteśmy jak widać sobie przeznaczeni.


Dodał: ana
Oceń:
Śr: 3.06

Młodej Parze,Boże stwórz,życie z najpiękniej szych róż.Dużo szczęścia,własnej chatki i tytułu Ojca,Matki.Byście mieli tyle dziatek ile razem macie latek.Małe,grube i pyskate,niech pilnują swego tatę,by nie zamknął ich na kłódkę,sam nie poszedł zas na wódkę!!!


Dodał: ;* zaręczynowy...
Oceń:
Śr: 3

Myszko moja ukochana-
padam dziś przed Twe kolana...by powiedzieć :KOCHAM CIĘ... czy za żonę zgadzasz się?;>


Dodał: patrycjahaliżak
Oceń:
Śr: 3.03

o witajcie paro młoda co was niesie stodoła ale miłośc wasza wzywa do radości i wesela bo wesele bendzie miłe do poprawin jeszcze chwile i tak mnie nie złapiecie ale ten wiersz załapiecie . tak mnie bardzo do miłośćci weżniecie bardzo prosze oto tom młodom parę żeby żyli do 100lat stolat .a wiecie że ja pisze wiersze dla pary młodej bo wesele jeszcze młode. :):):**:**::**$$$$$$$$$$10000000zł masz na koncie kto to dzwoni pan marnowski,.


Dodał: patrycjahaliżak
Oceń:
Śr: 3.04

o witajcie paro młoda co was niesie stodoła ale miłośc wasza wzywa do radości i wesela bo wesele bendzie miłe do poprawin jeszcze chwile i tak mnie nie złapiecie ale ten wiersz załapiecie . tak mnie bardzo do miłośćci weżniecie bardzo prosze oto tam młodom parę żeby żyli do 100lat stolat .a wiecie że ja pisze wiersze dla pary młodej bo wesele jeszcze młode. :):):**:**::**$$$$$$$$$$10000000zł masz na koncie kto to dzwoni pan marnowski,.


1 « 1 2 3 4 » 6

życzenia urodzinowe, wierszyki miłosne, życzenia imieninowe

Gotowe życzenia urodzinowe oraz śmieszne wierszyki miłosne, życzenia imieninowe, oryginalne wierszyki na dobranoc, wpisy do pamiętnika, życzenia świąteczne, noworoczne, sylwestrowe, wierszyki na zdjęcia, najlepsze życzenia walentynkowe, na dzień matki, ojca, kobiet i dziecka, gotowe smsy i wiele innych.

Copyright by Attyla 2007. All rights reserved.